Ne zonen e Rruges se Kavajes Rruga Ndre Mjeda jepet me qera apartament 3+1+2 i mobiluar Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 75,000 Leke
Ne zonen e Rruges se Kavajes Rruga Ndre Mjeda jepet me qera apartament 3+1+2 i mobiluar Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 75,000 Leke
75,000
Leke
127 m2

🏢 Ne zonen e Rruges se Kavajes Rruga Ndre Mjeda prane Pasticeri Zaimi jepet me qera apartament 3+1+2 , 127 𝐦2 i mobiluar ne menyre bashkekohore . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 3 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin 4-et te nje pallati pa ashensor.
📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.
💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 75,000 Leke
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​