Ne zonen e Selites prane Universitetit Marlin Barleti jepet me qera apartament 3+1+2 i mobiluar 650 Euro
Ne zonen e Selites prane Universitetit Marlin Barleti jepet me qera apartament 3+1+2 i mobiluar 650 Euro
650
Euro
186 m2

Ne zonen e Selites  Rruga Gjin Gjergji prane Universitetit Marlin Barleti   jepet me qera apartament 3+1+2, 186𝐦2 plotesisht i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje, gatimi e ngrenie, nje korridor nderlidhes me 3 dhoma gjumi me dalje ne  ballkon 2 tualete  i pershtatshem per 6 persona. Apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati pa ashensor.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 650 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​