Pas Fakultetit Ekonomik, jepet me qera Bar Kafe me siperfaqe 200m², 700€
Pas Fakultetit Ekonomik, jepet me qera Bar Kafe me siperfaqe 200m², 700€
200 m2
Pas Fakultetit Ekonomik,rruga Arben Broci jepet me qera Bar Kafe me siperfaqe 200m², 700€ Ambjenti eshte i mireinvestuar dhe i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme per zhvillimin e aktivitetit, ka sistem ngrohje/ftohje dhe aspirimi, fasade xhami, tavane te varur, banak led. Siperfaqja totale eshte 200 m2 dhe organizohet ne ambientin e brendshem me siperfaqe 110m2 ku ndodhen dhe dy tualete , si dhe veranda prej 90 m2. Pozicioni i prones e ben ate te favorshem per zhvillimin e nje aktiviteti te suksesshem. 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate afatgjate. 💶 Cmimi: 700 €uro (neto) 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensis Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​