Prane Rezidences Kodra e Diellit jepet me qera apartament 3+1, 120𝐦2 i mobiluar 400 Euro   
Prane Rezidences Kodra e Diellit jepet me qera apartament 3+1, 120𝐦2 i mobiluar 400 Euro   
400
Euro
120 m2

Prane Rezidences Kodra e Diellit Rruga Mustafa Matohiti jepet me qera apartament 3+1, 120𝐦2 i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial,1 dhome gjumi me 2 krevate teke,1 dhome gjumi bosh ,1 ballkon  dhe 1 tualet.Apartamenti ndodhet ne katin 2 -te  te nje pallati pa ashensor .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI: 400 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​