Prane Spitalit Amerikan 2 jepet me qera kati i I-re i nje vile 2+1, plotesisht  e mobiluar.
Prane Spitalit Amerikan 2 jepet me qera kati i I-re i nje vile 2+1, plotesisht  e mobiluar.
400
Euro
100 m2

🏠Ne Zonen e Rruges se  Dibres , Prane Spitalit Amerikan 2, Rruga Besim Fagu jepet me qera kati i I-re i nje vile me siperfaqe  100  m² 2+1, plotesisht  e mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje e  gatimi , 1 dhome gjumi me krevat matrimonial dhe 1 dhome gjumi bosh e cila do te mobilohet sipas kerkes se klientit , 1 tualet.

Apartaemnti Lirohet me date 1 Nentor.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢 400 €uro.

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te agjensise imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​