Prane Universitetit Europian Tirane jepet me qera apartament 1+1 350 Euro
Prane Universitetit Europian Tirane jepet me qera apartament 1+1 350 Euro
65 m2
🏢Tek Oxhaku Rruga Xhanfize Keko prane Universitetit Europian Tirane jepet me qera apartament 1+1 65 𝐦2 i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,1 dhome gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati ekzistues . 📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 350 Euro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​