Qender , pas 15 Kateshit jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar 800 €ur
Qender , pas 15 Kateshit jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar 800 €ur
130 m2
Qender , pas 15 Kateshit jepet me qera apartament me siperfaqe 130 m², 3+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . Apartamenti organizohet ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, korridor nderlidhes me 3 dhomat e gjumit, 1 tualet dhe ballkon . Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati pa ashensor . 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 CMIMI 800 €uro 📲 Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​