Qender pas 9 Katesheve jepet me qera apartament 1+1 ,i sapo mobiluar 500 Euro
Qender pas 9 Katesheve jepet me qera apartament 1+1 ,i sapo mobiluar 500 Euro
Euro
60 m2

🏢Qender pas 9 katesheve Rruga Qemal Stafa , jepet me qera apartament 1+1 , me siperfaqe 60𝐦2 i sapo mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial,1 tualete . Ndodhet ne katin e 1-re te pallatit te pajisur me ashensor.
📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.
💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 500 Euro
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​