Rruga 4 Deshmoret jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar 32,000 Leke
Rruga 4 Deshmoret jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar 32,000 Leke
51 m2
Rruga 4 Deshmoret prane Raiffesen Bank jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 51 m2, i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi 1 ballkon dhe 1 tualet . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues . 📍 Kusht:5 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 32,000 Leke 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​