Rruga Ali Demi  jepet per here te pare me qera apartament 1+1,i sapo mobiluar 47,000 Leke
Rruga Ali Demi  jepet per here te pare me qera apartament 1+1,i sapo mobiluar 47,000 Leke
47,000
Leke
50 m2

🏢 Rruga Ali Demi prane shkolles Kushtrimi i Lirise   jepet per here te pare me qera apartament 1+1, 50 𝐦2 i sapo  mobiluar ne menyre bashkekohore . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,1 dhome gjumi,1 tualet ,1 ballkon  . Apartamenti ndodhet ne katin 1-te te nje pallati pa ashensor.

📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 47,000 Leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare+355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​