Rruga Bardhyl ,jepet me qera apartament
Rruga Bardhyl ,jepet me qera apartament
88 m2
🏢Rruga Bardhyl prane shkolles Kongresi i Lushnjes jepet me qera apartament 2+1 88 𝐦2 ne proces mobilimi . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 2 ballkone . Apartamenti ndodhet ne katin 2-te ten je pallati ekzistues . 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 470 Euro

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​