Rruga Barrikadave prane Intermedica jepet me qera apartament  1+1, i mobiluar 
Rruga Barrikadave prane Intermedica jepet me qera apartament  1+1, i mobiluar 
450
Euro
60 m2

🏢Rruga Barrikadave prane Inter medica jepet me qera apartament  1+1, i mobiluar  .Apartamenti ka siperfaqe 60 m2 te oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie , 1 dhome  gjumi me krevat matrimonial, 1 tualet ,1 ballkon .Ndodhet ne katin 3-te  te nje pallati ekzistues   .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI : 450 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare+355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​