Rruga Barrikadave ,tek  Galeria Lounge  jepet me qera  apartament 1+1, i  mobiluar. 900  EURO
Rruga Barrikadave ,tek  Galeria Lounge  jepet me qera  apartament 1+1, i  mobiluar. 900  EURO
900
Euro
72 m2

🏢Rruga Barrikadave ,tek  Galeria Lounge  jepet me qera  apartament 1+1, i  mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 72  m2 te organizuara ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi, 1  tualet dhe 1 ballkon .Ndodhet ne katin 10-te te nje pallati te pajisur me ashensor.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1  qera garanci per kontrate 1 vjecare .

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢:  900 Euro

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​