Rruga Barrikadave ,tek  Galeria Lounge jepet me qera apartament 1+1, i  mobiluar. 900  Euro
Rruga Barrikadave ,tek  Galeria Lounge jepet me qera apartament 1+1, i  mobiluar. 900  Euro
900
Euro
72 m2

 

🏢Rruga Barrikadave ,tek  Galeria Lounge  jepet me qera  apartament 1+1, i  mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 72  m2 te organizuara ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi, 1  tualet dhe 1 ballkon .Ndodhet ne katin 10-te te nje pallati te pajisur me ashensor.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1  qera garanci per kontrate 1 vjecare .

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢:  900  Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​