Rruga Cameria , jepet me qera per zyra apartament 2+1 950 €uro
Rruga Cameria , jepet me qera per zyra apartament 2+1 950 €uro
95 m2
Rruga Cameria , prane Postes Qendrore Shqiptare , jepet me qera per zyra, apartament 2+1.Apartamenti ka siperfaqe 95m2 te organizuara ne disa ambiente te diferencuara nga njera –tjetra, me 1 ballkon dhe 1 tualet . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pallatit te pajisur me 2 ashensor.Zona shume e frekuentuar dhe me institucionee perreth, jep mundesne per zhvillimin e nje biznesi te suksesshem. 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare . 💶CMIMI 950 €uro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​