Rruga Dibres pas  Fakultetit te Mjeksise jepet me qera apartament  1+1 ,i mobiluar. 350 Euro      
 Rruga Dibres pas  Fakultetit te Mjeksise jepet me qera apartament  1+1 ,i mobiluar. 350 Euro      
350
Euro
50 m2

Rruga Dibres pas  Fakultetit te Mjeksise jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 50 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me 3 krevate teke dhe  1 tualet. Ndodhet  ne katin e 1-re  te nje  pallati .

Kusht: 1 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

CMIMI : 350 Euro

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​