Rruga Dibres pas Konvikteve te Mjeksise se vajzave jepet me qera apartament  1+1 ,350 Euro    
Rruga Dibres pas Konvikteve te Mjeksise se vajzave jepet me qera apartament  1+1 ,350 Euro    
350
Euro
60 m2

🏢 Rruga Dibres pas Konvikteve te Mjeksise se vajzave dhe prane shkolles Ramazan Jarani  jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  60𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet  ne katin e 2-te te pallatit pa ashensor .

📍 Kusht:  1  qera paradhenie dhe  1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI : 350 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​