Rruga Dibres prane Argjendari Kashara  jepet me qera apartament 2+1 ,i mobiluar 50,000 Leke
Rruga Dibres prane Argjendari Kashara  jepet me qera apartament 2+1 ,i mobiluar 50,000 Leke
50,000
Leke
90 m2

🏢 Rruga Dibres prane Argjendari Kashara  jepet me qera apartament 2+1 , 90 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial ,1 dhome gjumi me krevate marinari 1 tualet dhe 1 ballkon  . Apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati pa ashensor.

Apartamenti lirohet me date 22 Janar.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate  1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 50,000 Leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare+355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​