Rruga Dibres ,prane Viles Gold ,jepet me qera per zyra 3+1+2 , Bosh 600 €uro
Rruga Dibres ,prane Viles Gold ,jepet me qera per zyra 3+1+2 , Bosh 600 €uro
100 m2
🏢 Rruga Dibres ,prane Viles Gold , jepet me qera per zyra, apartament 3+1+2 , Bosh i pa mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 te organizuara ne 3 ambiente te diferencuara nga njera –tjetra dhe 2 tualete .Ndodhet ne katin 2-te te nje pallati pa ashensor. 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 CMIMI : 600 €uro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​