Rruga Dibres tek Kompleksi Arlis jepet me qera apartament 2+1 ,i mobiluar. 600 Euro
Rruga Dibres tek Kompleksi Arlis jepet me qera apartament 2+1 ,i mobiluar. 600 Euro
600
Euro
85 m2

🏢Rruga Dibres tek Kompleksi Arlis prane Farmacise 10 jepet me qera apartament 2+1 , me siperfaqe 85 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 5-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mireadministruar.
Disponon post parkimi .
📍Apatamenti lirohet me date 15 Dhjetor .
📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.
💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 600 Euro
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​