Rruga Don Bosko prane Credins Bank,jepet me qera apartament 2+1+2 600 Euro
Rruga Don Bosko prane Credins Bank,jepet me qera apartament 2+1+2 600 Euro
Euro
100 m2

🏢Rruga Don Bosko, prane shkolles Don Bosko dhe Credins Bank, jepet me qera apartament 2+1+2+2 ballkone , me siperfaqe 100 𝐦2 plotesisht i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi me krevate matrimoniale ku njersa ka dalje ne ballkon si dhe tualet individual, si dhe nje tualet ne korridorin nderlidhes. Ndodhet ne katin e 5-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mireadministruar.
📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.
💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 600 Euro
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​