Rruga Durresit jepet me qera restorant me sip 157m² i mobiluar 2,000 €uro
Rruga Durresit jepet me qera restorant me sip 157m² i mobiluar 2,000 €uro
157 m2
🍕 Rruga Durresit prane Shkolles Qemal Stafa jepet me qera restorant me siperfaqe 157m². Ambjenti eshte restauruar dhe rimobiluar se fundmi. Ka sistem ngrohje/ftohje dhe aspirimi, fasade xhami, tavane te varur, banak led me te gjitha pajisjet e nevojshme per aktivitetin. Organizohet nga ambjenti i brendshem i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe nje tualet, si dhe ambient jasht. 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontratte afatgjate . 💶CMIMI 2,000 €uro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensis Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​