Rruga Durresit ,pas Ministrise se Arsimit jepet me qera kati i I-re i nje vile 2 +1 400 € 
Rruga Durresit ,pas Ministrise se Arsimit jepet me qera kati i I-re i nje vile 2 +1 400 € 
400
Euro
100 m2

Rruga Durresit , pas Ministrise se Arsimit   jepet me qera kati i  I-re  i nje vile   me  siperfaqe 100  m2,  2 +1  i mobiluar dhe  organizohet ne ambient ndenje e  gatimi ,  2 dhoma  gjumi,  dhe  1 tualet  .Apartamenti eshte totalisht i shtruar me parket.

Apartamenti lirohet me date 4 Nentor.

📍 Kusht:  1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare .

💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 400 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​