Rruga Durresit , prane Ish Ambasades Jugosllave , jepet me qera apartament  2+1, 650 Euro
Rruga Durresit , prane Ish Ambasades Jugosllave , jepet me qera apartament  2+1, 650 Euro
650
Euro
110 m2

🏢Rruga Durresit , prane Ish Ambasades Jugosllave , jepet me qera apartament  2+1, me siperfaqe  110 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial, 1 dhome gjumi me 1 krevat tek si dhe nje tualet ne korridorin nderlidhes. Ndodhet  ne katin e 2-te te pallatit te pajisur me 2 ashensor edhe mireadministruar.

📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 650 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​