Rruga e Dibres tek Kompleksi Arlis jepet me qera apartament  2+1+2 proces te mobilimit 550 Euro 
Rruga e Dibres tek Kompleksi Arlis jepet me qera apartament  2+1+2 proces te mobilimit 550 Euro 
550
Euro
117 m2

Rruga e Dibres tek Kompleksi Arlis prane Farmacise 10  jepet me qera apartament  2+1+2 , me siperfaqe  117 𝐦2 ne perfundim te procesit te mobilimit . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi , 2  tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet  ne katin e 9-te te pallatit te pajisur me  2 ashensor dhe mireadministruar.

Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

Çmimi : 550 Euro

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​