Rruga e Dibres ,tek Kompleksi Halili jepet me qera apartament 3+1+2 i mobiluar 800 €uro (i diskutueshem)
Rruga e Dibres ,tek Kompleksi Halili jepet me qera apartament 3+1+2 i mobiluar 800 €uro (i diskutueshem)
800
Euro
130 m2

🏢 Rruga e Dibres ,tek Kompleksi Halili, vetem pak minuta larg Sheshit Skenderbej,  jepet me qera apartament 3+1+2, 130 𝐦2 plotesisht i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje, gatimi e ngrenie me nje verande te perbashket, nje korridor nderlidhes me 3 dhoma gjumi, ku njera ka ballkon dhe 1 tualet,  1tualet qendror dhe nje depo, i pershtatshem per 6 persona. Investimi ne apartament eshte me materiale cilesore te viteve te fundit dhe eshte totalisht i shtruar me parket. Apartamenti ndodhet ne katin 4-te te kompleksit te pajisur me ashensor. Apartamenti disponon 2 garazhde te diferencuara me qepen elektronik.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 800 €uro (i diskutueshem)

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​