Rruga e Kavajes prane Kompleksit Delijorgji,jepet me qera apartamenti 1+1i mobiluar 600 €uro
Rruga e Kavajes prane Kompleksit Delijorgji,jepet me qera apartamenti 1+1i mobiluar 600 €uro
600
Euro
60 m2

🏢 Rruga e Kavajes prane Kompleksit Delijorgji,jepet me qera apartamenti 1+1 , 60𝐦², i mobiluar. Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial , 1tualet,1 ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin 8-te te nje pallati te pajisur me ashensor.
📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjecare
💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 600 €uro
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​