Rruga Elbasanit , jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 550 Euro
Rruga Elbasanit , jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 550 Euro
70 m2
🏢Rruga Elbasanit ,prane ish kendit te lojrave 7 xhuxhat , jepet me qera apartament 1+1, 70𝐦2 i mobiluar. Apartamenti organizohet ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie,1 dhome gjumi 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin4 -te te nje pallati pa ashensor . 📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 CMIMI: 550 Euro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​