Rruga Elbasanit, prane Air Albania Stadium jepet me qera apartament  3+1+2 1,000 Euro ( Neto )
Rruga Elbasanit, prane Air Albania Stadium jepet me qera apartament  3+1+2 1,000 Euro ( Neto )
1,000
Euro
125 m2

🏢 Rruga Elbasanit, prane Air Albania Stadium ne nje nga zonat shume te kerkuara te Tiranes, jepet me qera apartament  3+1+2, Bosh i pa mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 125m2 te organizuara ne 4 ambiente te diferencuara nga  njera –tjetra , 2 tualete  .Ndodhet ne katin 3-te  te nje pallati te pajisur me ashensor .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate afatgjate.

💶 CMIMI: 1,000 Euro ( Neto )

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​