Rruga Elbasanit prane Ambasades Amerikane jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 500 Euro   
Rruga Elbasanit prane Ambasades Amerikane jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 500 Euro   
500
Euro
70 m2

Rruga Elbasanit prane Ambasades Amerikane jepet me qera apartament 1+1  ,me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti  oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome   gjumi dhe 1 tualet.Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati ekzistues    .

Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera  garanci per kontrate 1 vjeçare.

CMIMI : 500 Euro

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​