Rruga Ferit Xhajko prane Ish Restorant Durresit jepet per here te pare me qera apartament 1+1 i mobiluar 500 Euro 
Rruga Ferit Xhajko prane Ish Restorant Durresit jepet per here te pare me qera apartament 1+1 i mobiluar 500 Euro 
500
Euro
60 m2

🏢Rruga Ferit Xhajko prane Ish Restorant Durresit jepet per here te pare me qera apartament me  siperfaqe 60 𝐦², 1+1 i mobiluar. Apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ndenje ,1 dhome gjumi   dhe 1 tualet  . Ndodhet ne katin e 2 -te te nje pallati pa ashensor  .

📍 Kusht:  2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 500 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​