Rruga Ferit Xhajko,jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 34 𝐦²,50,000 Leke
Rruga Ferit Xhajko,jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 34 𝐦²,50,000 Leke
0 m2
Rruga Ferit Xhajko, pak minuta larg Farmacise nr 10 jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 34 𝐦², bosh . Ka fasade xhami. Ambienti ndodhet ne katin e 0-te pallatit me ashensor. 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate afatgjate. 💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 50,000 Leke 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​