Rruga Fortuzi prane Hotel Senator jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar 800 Euro
Rruga Fortuzi prane Hotel Senator jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar 800 Euro
800
Euro
50 m2

🏢Rruga Fortuzi prane Hotel Senator jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 50m2, i mobiluar ne menyre bashkekohore  .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet  . Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re  te nje pallati ekzistues  .

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 800 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​