Rruga Fortuzi prane Hotel Senator jepet me qera garsoniere 30 m2, i mobiluar 500 Euro
Rruga Fortuzi prane Hotel Senator jepet me qera garsoniere 30 m2, i mobiluar 500 Euro
500
Euro
30 m2

🏢Rruga Fortuzi prane Hotel Senator jepet me qera garsoniere 30 m2, i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie 1 krevat krevat matrimonial dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues.
📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.
💶 CMIMI: 500 Euro
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​