,Rruga Irfan Tomini prane Karburant Kastrati  jepet me qera apartament  2+1,i mobiluar 600 Euro 
,Rruga Irfan Tomini prane Karburant Kastrati  jepet me qera apartament  2+1,i mobiluar 600 Euro 
600
Euro
100 m2

🏢Tek Bulevardi Bajram Curri ,Rruga Irfan Tomini prane Karburant Kastrati  jepet me qera apartament  2+1, me siperfaqe  100 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial, 1 dhome gjumi per femije , 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet  ne katin e  7-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mireadministruar.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 600 Euro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​