Rruga Kavajes jepet me qera apartament 2+1+2 i mobiluar 1,200 Euro
Rruga Kavajes jepet me qera apartament 2+1+2 i mobiluar 1,200 Euro
120 m2
Rruga Kavajes perballe Xhamise ne katin e 2-te teknik te pallatit te pajisur me ashensor dhe mire administruar jepet me qera apartament 2+1+2,me siperfaqe 120 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,2 tualete , 1 dhome gjumi me krevat matrimonial ,1 dhome gjumi me 2 krevate teke dhe 1 ballkon . 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 CMIMI : 1,200 Euro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​