Rruga Kavajes prane Raiffeisen Bank jepet me qera apartament 2+1 1500
Rruga Kavajes prane Raiffeisen Bank jepet me qera apartament 2+1 1500
90 m2
🏢 Rruga Kavajes , prane Raiffeisen Bank , ne katin e 4-et teknik te pallatit te pajisur me ashensor dhe mire administruar jepet me qera apartament 2+1,me siperfaqe 90 𝐦2 i investuar dhe i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje me dalje ne ballkon, ambient gatimi e ngrenie, tualet qendror ne korridorin nderlidhes me 1 dhome gjumi me krevat matrimonial me dalje ne ballkon dhe tualet individual si dhe nje dhome gjumi me 2 krevate teke. 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 CMIMI : 1,500 Euro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​