Rruga Kongresi I Manastirit,prane Pediatrise, jepet me qera ambient biznesi 45000 leke
Rruga Kongresi I Manastirit,prane Pediatrise, jepet me qera ambient biznesi 45000 leke
51 m2
🏢Rruga Kongresi I Manastirit,prane Pediatrise , jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 51 𝐦².Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues . Ambienti eshte buze rrurge i pershtateshem per biznese te ndryshme. 📍Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate afatgjate . 💶CMIMI : 45,000 Leke 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​