Rruga Kosovarve, prane Hotel Dinasti jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 700 €
Rruga Kosovarve, prane Hotel Dinasti jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 700 €
700
Euro
70 m2

🏢Rruga Kosovarve, prane Hotel Dinasti jepet me qera apartament me  siperfaqe 70 m2, 1+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore i ndodhur ne katin 3-te te nje pallati te pajisur me ashensor. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1  dhome   gjumi me krevat matrimonial ,1 tualet  dhe 1 ballkon.

Apartamenti lirohet me date 10 Shkurt .

📍 Kusht:  1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare .

💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 700 €uro

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensis Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​