Rruga Kosovarve, prane Hotel Dinasti jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 700 €uro
Rruga Kosovarve, prane Hotel Dinasti jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 700 €uro
70 m2
🏢Rruga Kosovarve, prane Hotel Dinasti jepet me qera apartament me siperfaqe 70 m2, 1+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore i ndodhur ne katin 3-te te nje pallati te pajisur me ashensor. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,1 dhome gjumi me krevat matrimonial ,1 tualet dhe 1 ballkon. 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare . 💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 700 €uro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensis Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​