Rruga Margarita Tutulani , prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi , jepet me qera apartament 1+1,
Rruga Margarita Tutulani , prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi , jepet me qera apartament 1+1,
70 m2
🏢Rruga Margarita Tutulani , prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi , jepet me qera apartament 1+1, 70𝐦2 i mobiluar ne menyre bashkekohore . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie , 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin 3-te te nje pallati pa ashensor. Apartamenti lirohet me date 1 Nentor. 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 650 €uro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​