Rruga Marko Bocari prane shkolles Petro Nini Luarasi  jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 78,000 Leke 
Rruga Marko Bocari prane shkolles Petro Nini Luarasi  jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 78,000 Leke 
78,000
Euro
44 m2

🏢 Rruga Marko Bocari prane shkolles Petro Nini Luarasi  jepet me qera apartament 1+1, 44 𝐦2 i mobiluar ne menyre bashkekohore . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,1 dhome gjumi,1 tualet  i pershtatshem per 2 persona. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati pa ashensor.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 78,000 Leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​