Rruga Mihal Grameno ,jepet me qera kati i II-te i nje vile 2+1, pjeserisht e mobiluar. 35,000 Leke
Rruga Mihal Grameno ,jepet me qera kati i II-te i nje vile 2+1, pjeserisht e mobiluar. 35,000 Leke
35,000
Leke
70 m2

🏠Rruga Mihal Grameno ,prane Kopshtit Nene Tereza jepet me qera kati i II-te i nje vile me siperfaqe  70  m²  2+1, pjeserisht e mobiluar. Organizohet ne 3 ambiente te diferencuara nga  njera –tjetra dhe 1 tualet .

Apartamenti lirohet me date 1 Nentor.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢 35,000 Leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te agjensise imobiliare+355682121214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​