Rruga Mihal Grameno jepet me qera kati i II-te i nje vile me siperfaqe 117m2, 2+1+2 /470 €uro
Rruga Mihal Grameno jepet me qera kati i II-te i nje vile me siperfaqe 117m2, 2+1+2 /470 €uro
117 m2
Rruga Mihal Grameno prane ish Tregut Elekrik , jepet me qera kati i II-te i nje vile me siperfaqe 117m2, 2+1+2 i mobiluar dhe organizohet ne ambient ndenje e gatimi , 1 dhome gjumi me krevat matrimonial, 1 dhome gjumi me 2 krevate teke,, 2 tualete dhe 1 ballkon . 🚗 Disponon post parkimi 📍Fatura e ujit eshte i perfshire ne cmim. 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare . 💶CMIMI: 470 €uro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​