Rruga Mihal Grameno prane Shkolles 9-vjecare Mihal Grameno jepet me qera apartament 1+1i mobiluar 45,000 Leke 
Rruga Mihal Grameno prane Shkolles 9-vjecare Mihal Grameno jepet me qera apartament 1+1i mobiluar 45,000 Leke 
45,000
Leke
60 m2

🏢 Rruga Mihal Grameno prane Shkolles 9-vjecare Mihal Grameno jepet me qera apartament 1+1 , 60 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon  . Apartamenti ndodhet ne katin 3-te te nje pallati pa ashensor.

📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate  1 vjeçare.

💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 45,000 Leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​