Rruga Mihal Grameno tek Muzeu i Shkencave te Natyres  jepet me qera kati i  IIII-et  i nje vile 1 +1  i mobiluar 40,000 Leke
Rruga Mihal Grameno tek Muzeu i Shkencave te Natyres  jepet me qera kati i  IIII-et  i nje vile 1 +1  i mobiluar 40,000 Leke
40,000
Leke
70 m2

🏠Rruga Mihal Grameno tek Muzeu i Shkencave te Natyres  jepet me qera kati i  IV-et  i nje vile  me  siperfaqe  70 m2, 1 +1  i mobiluar dhe  organizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial, dhe 1 tualet.

📍 Kusht:  1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare .

💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 40,000 Leke

📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​