Rruga Mine Peza jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 46,000 Leke
Rruga Mine Peza jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar 46,000 Leke
56 m2
Rruga Mine Peza prane Karburant Gazhelit, jepet me qera apartament 1+1, 56𝐦2, i mobiluar.Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati ekzistues . Ofrohet vetem per persona ne mardhenie pune . 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. 💶 CMIMI: 46,000 Leke 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​