Rruga Myslym Keta,jepet me qera ambjent biznesi open space 100,000 Leke
Rruga Myslym Keta,jepet me qera ambjent biznesi open space 100,000 Leke
Leke
280 m2

Rruga Myslym Keta, Prane Fushes se Kercikeve dhe rruges se Tufines, jepet me qera ambjent biznesi open space i ndodhur ne katin e 4-et te nje godine 4 kateshe.
📄 Ka siperfaqe 280 𝐦² i rrethuar me dritare i cili mund te pershtatet sipas kerkesave te klientit.
👉🏼 I pershtatshem per biznese te ndryshme.
📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate afatgjate.
💶 CMIMI : 100,000 Leke
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​