Rruga Papa Gjon Pali II jepet me qera apartament 2+1+2,i mobiluar 1,200 Euro
Rruga Papa Gjon Pali II jepet me qera apartament 2+1+2,i mobiluar 1,200 Euro
116 m2
🏢Rruga Papa Gjon Pali II ,prane Air Albania Stadium dhe Coin jepet me qera apartament 2+1+2, plotesisht i mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 116 m2 te organizuara ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon .Ndodhet ne katin 3-te te nje pallati te pajisur me ashensor. 📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjecare . 💶 CMIMI : 1,200 Euro 📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​