Rruga Riza Cerova jepet me qera apartament me  siperfaqe 160  m², 4+1+2+ballkon i mobiluar 850 €
Rruga Riza Cerova jepet me qera apartament me  siperfaqe 160  m², 4+1+2+ballkon i mobiluar 850 €
850
Euro
160 m2

📍Rruga Riza Cerova , pak minuta larg Gjimnazit Partizani jepet me qera apartament me  siperfaqe 160  m², 4+1+2+ballkon i mobiluar . Apartamenti organizohet ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, korridor nderlidhes me 4 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe 2 ballkone . Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati pa ashensor  .

📍 Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

💶 CMIMI   850 €uro

📲 Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare +355 68 212 1214

Do të donim të dëgjonim nga ju

Na pyesni për cdo gjë. në cdo kohë. ​